Zobacz naszą Szkołę od środka  - wirtualny spacer Google Street View  po Szkole ZDZ w Starachowicach 

Chcesz zobaczyć jak wyglądają nasze pracownie do nauki zawodu od środka? Teraz to jest bardzo proste. Kliknij w znajdujący się poniżej obrazek, który przekieruje Ciebie do wirtualnego spaceru uruchomionego w ramach usługi Google Street View. Duże, odpowiednio wyposażone sale dydaktyczne w których zdobędziesz dobry zawód czekają na Ciebie. Zapraszamy do szkół i na kursy do placówki szkoleniowej ZDZ w Starachowicach.

wirtualny spacer ZDZ starachowice szkoly


A może chcesz zobaczyć krótki film z naszej Szkoły? Kliknij poniżej w film 360 stopni a myszką komputerową obracaj zdjęcia.
A tutaj prezentujemy spacer po naszej placówce zajmujacej się organizacja kursów i szkoleń.

wirtualny spacer ZDZ starachowice kursy


Poniżej krótki film 360 stopni w którytm możesz obracać zdjęcia za pomocą myszki komputerowej.

 

 

button

VR